vastkustgolfen_logga_2018

vastkustgolfen_logga_2018

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Information

Välkommen att anmäla Dig till Västkust-golfen 2018

Vecka 36 – start den 3 september

Länkar

tanumstrand
sherry

Anmälda till Västkust-Golfen 2018

 Namn

Klubb

 Karin Ulvestad Skarre  Sherry GK/Jerez
 Niels Louis Skarre  ”
 Marianne Wittborg  Wäby GK
 Ulf Andersson  ”
 Margareta Andersson  Mora GK
 Håkan        ”  ”
 Agneta Fredriksson  Wäsby GK
 Kjell Bergwall  ”
 Lotta Carstelius  ”
 Lennart Parnestam  ”
 Agneta Parnestam Bertilsson  Öregrund GK
 Bill Bertilsson  ”
 Gun-Britt Nilsson  Bosjökloster GK
 Sven Sandell  ”
 Tuula Hedman  Wäsby GK
 Bo        ”  ”
 Liselotte Bengtson Vellinge GK
 Jonas       ”  ”
 Maud Gibeck  Wäsby GK
 Lennart Ruhn  ”
 Inger Westerberg  Sollentuna GK
Rigmor Malm  ”
 Elsie Berntzon
 Björn ”
 Gunilla Sager  Viksjö GK
 Bertrand ”  ”
 Gretel Andersson Bosjökloster GK
 Lennart Andersson  ”
 Pia Selin Rydberg  ”
 Björn Rydberg  ”
 Anitha Sturesson  Arboga GK
 Göran Haglund
 Britt Råbock  Gagnefs GK
 Per-Arvid  Råbock  ”
 Patrik Lindvall  Malmö Burlöv GK
 Magnus Andersson  Bosjökloster GK
 Gunvor Ljungqvist Viksjö GK
 Arne      ”  ”
 Barbro Engren  ”
 Mats     ”  ”
 Lotta Bergström  Wäsby GK
 Lasse   ”  ”
 Malin Pihl  Wäsby GK
 Erika Jingfors  Sälenfjällen GK
 Roland Johansson  ”
 Bo Christer Carlsson  Torreby GK
 Gunilla Hanson  Åkersberga GK
 Elisabeth Nilsson  Falun-Borlänge GK
 Ove            ”  ”
 Birgitta Pahmp  Bosjökloster GK
 Berry     ”  ”
 Jonny Petersson  Haninge GK
 Bengt Boethius  Wäsby GK
 Roland Visén   Wäsby GK
 Gert Söderberg  Arlandastad GK
 Ingrid ”  ”
 Bente Jarl Östlund  ”
 Mats-Åke Gustafsson  ”
 Catarina Ledin Gustafsson  ”
 Britten Olofsson  Wäsby GK
 Knutte Forvik  ”
 Margith Melander  Wäsby GK
 Lisbeth Larsered  ”
 Birgitta Persson  Halmstad GK
 Martin  ”  ”
 Yvonne Svensson  Sölvesborgs GK
 Bonny    ”  ”
 Ebba-Karin Samuelsson  Wäsby GK
 Bengt Håkansson  ”
 Eva Borg  Sölvesborgs GK
 Sven-Arne Borg  ”
 Malou Berglund Wäsby GK
 Rolf Lundell  ”
 Ann-Christine Ström  Lysegårdens GK
 Rolf                    ”  ”
 Sig-Britt Pihl  Skinnarbo G&CC
 Åke          ”  ”
 Christina Hagberg  Wäsby GK
 Hans         ”  ”
 Ewa Svensson Kungsängens GK
 Tommy Axelsson  Torreby GK
 Camilla Frykman  Ölands GK
 Hans Bergendorff  ”
 Bitte Elfvelin  Torslanda GK
 Lars Åke   ”  ”
 Bengt Westerholm  Wäsby GK
 Margareta Gillvén  Skerike GK
 Kent Jonsson  ”
 Lars Karlsmark  Ullna GK
 Birgitta Wetter  Vreta Kloster GK
 Marianne Ahlsson  Skövde GK
 Ulla Sallin  Särö GK
 Lars Hagberg  Kårsta GK
 Anna-Stina Wennberg  Albatross GK
 Bo W Larsson  ”
 Tina Nilbrink  Norrmjöle GK
 Tommy ”  ”
 Sven Danielsson  Malmö Burlöv GK
 Tommy Axelsson  Torreby GK
 Karin Blidstedt  Partille GK
 AnnMari Ahlzen  Wäsby GK
 Sven         ”  ”
 Märta Norell  ”
 Bert      ”  ”
 Marianne Tjärnlund  Landeryds GK
 Marianne Andersson  Partille GK
 Thomas    ”  ”
 Ann-Louise Eriksson  Ale GK
 Ingvar Masser  ”
 Anna-Lena Rosenqvist  Dalsjö GK
 Leif Jönsson  ”
 RESERVLISTA
 Elsmari Kruse  Sigtuna GK
 Mats Söderberg  ”
 Christina Svensson  Mölndals GK
 Christina    ”  ”
 Meta Påhlman  Sigtuna GK
 Sölve   ”  ”
 Christina Wiklund  Motala GK
 Sam Wiklund  ”
 Annika Nielsen
 Preben  Nielsen
 Jenny Hanson Svedberg
 Henrik Svedberg

Deltagande banor

fjällbacka gk

logga stdgk (kopia)

mjölkeröds gk

sotenäs gk

torreby gk

View Desktop Site