Information

Välkommen att anmäla Dig till Västkust-golfen 2020

Vecka 35 – start den 24 augusti

Länkar

tanumstrand
sherry

Anmälda till Västkust-Golfen 2020 vecka 35

 Namn

Klubb

Rose-Marie Aspeljung  Uppsala GK
Bertil Aspeljung  ”
Christina Cederskär  Eslövs GK
Håkan Bäckström  ”
Lotta Bergström  Wäsby GK
Lasse Bergström  ”
Margareta Hultin  Nynäshamns GK
Tommie Lindgren  ”
Ingrid Ahlm  Malmö Burlöv GK
Sven Danielsson  ”
Gretel Andersson  Bosjökloster GK
Lennart Andersson  ”
Maud Gibeck  Wäsby GK
Lennart Ruhn  ”
Magnus Andersson  Bosjökloster GK
Mats Carlsson  Öresunds GK
Patrik Lindvall  Malmö Burlöv GK
Astrid Rehnberg  Burvik GK
Bengt Rehnberg  ”
Leena Autere-Lundin  ”
Michael Lundin  ”
Margareta Andersson  Mora GK
Håkan Andersson  ”
Eva-Carin Hult  Halmstad GK
Benny Hult  ”
Kristina Callebro  Kumla GK
Olle Callebro  ”
 Lotta Arvberger  ”
Steve Arvberger  ”
Gunilla Hanson  Wäsby GK
Henrik Svedberg  ”
Anette Svedberg  Borås GK
Ove Almgren  Ullna GK
Harriet Bergström  Mälarbadens GK
Anders Bergström  ”
 Bengt Boethius   Wäsby GK
Pia Selin Rydberg  Bosjökloster GK
Björn Rydberg  ”
Erika Jingfors  Sälenfjällen GK
Roland Johansson   ”
Karin Ulvestad Skarre  Sherry GC
Niels Louis Skarre  ”
Malin Pihl  Wäsby GK
Carina Lund  Bro Bålsta GK
Sven Lund  ”
Carina Lorentzon  Mälarbadens GK
Hans Bokvist  ”
 Lena Boström   Rya GK
 Roger Ballinge  ”
 Anitha Sturesson Arboga GK
 Göran Haglund Ljusdals GK
 Eva Borg Sölvesborgs GK
 Sven-Arne Borg  ”
 Marianne  Sjöberg  Arboga GK
 Roy Sjöberg  ”
 Agnetha Jalve  Torreby GK
 Lars Jalve  ”
 Gun Johansson  Kalmar GK
 Hans-Olof Johansson  ”
 Britt Olofsson  Wäsby GK
 Knutte Forvik  ”
 Pia Lindström  Mälarbaden GK
 Sören Lindström  ”
 Martin Persson  Halmstad GK
 Jenny Johannsdottir  Kyssinge GK
 Göran Lindström  Kungsängen GK
 Lo Persson  Lunds Akademiska GK
 Marianne Wittborg  ”
 Ulf Andersson  Lunds Akademiska GK
 Carina Johansson  Nynäshamns GK
  Peter Johansson  ”
 Bitten Bengtsson  ”
 Mats Bengtsson  ”
 Tina Nilbrink  Norrmjöle GK
 Tommy Nil brink  ”
 Carina Svantesson  Burvik GK
 Björn Wiberg  ”
 Yvonne Svensson   Sölvesborgs GK
 Ingvar Svensson  ”
 Bengt Westerholm  Wäsby GK
 Birgitta Pahmp  Bosjökloster GK
 Berry Pahmp  ”
 Monica Nilsson  Nynäshamns GK
 Bo Nilsson  ”
 Maurice Gullander  Lidingö GK
 Ulf Petersson  Burvik GK
 Susanne Detterwall  NorrköpingSöderköping GK
 Patrik Karlsson  ”
 Birgitta Wetter  Vreta Kloster GK
 Karri Kananen  ”
 Marianne Andersson  Partille GK
 Thomas Andersson  ”
 Marja Mattsson  Vasatorp GK
 Carl Mattsson  ”
 Yvonne Högstedt  Kalmar GK
 Kenneth Högstedt  ”
 Christina Sundkvist  Örebro City GK
 Elisabeth Nilsson  Falun Borlänge GK
 Ove Nilsson  ”
 Jeanette Isacsson  Wäsby GK
 Bo Rune Isacsson  ”
 Marina Bardell  Arboga GK
 Peter Bardell  ”
 Crister Boork  Burvik GK
 Ulla Petersson  Ringenäs GK
 Bengt Petersson  ”
 Cecilie Lund  Rya GK
 Bertil Olsson
 Anita Bengtsson  Nynäshamns GK
 Kjell Boman  ”
 Christina Wiklund  Motala GK
 Sam Wiklund   ”
Peter Brodelius Kalmar GK
Magnus Sparretun
Christina Svensdotter Ekarna GK
Kerstin Eklund
Carina Occasus Burvik GK
Carina Schyberg Wäsby GK
Kicki Gustafsson
Helen Stenbäck Urde Ekholmsnäs GK
Christer Urde Golfstar GK
RESERVLISTA

Deltagande banor

fjällbacka gk

logga stdgk (kopia)

mjölkeröds gk

sotenäs gk

torreby gk

View Desktop Site