Information

Välkommen att anmäla Dig till Västkust-golfen 2021

Vecka 35 – start den 30 augusti

Länkar

tanumstrand
sherry

Anmälda till Västkust-Golfen 2021 vecka 35

 Namn

Klubb

Maurice Gullander Lidingö GK
Harriet Bergström Mälarbaden GK
Anders ”
Carina Lund Dernhagen Bro-Bålsta GK
Sven Lund
Leena Autere Lundin Burviks GK
Michael Lundin
Jeanette Isacsson Wäsby GK
BoRunen Isacsson
Magnus Andersson Bosjökloster GK
Bitten Bengtsson Nynäshamns GK
Mats    ”
Ingrid Ahlm Malmö Burlöv GK
Sven Danielsson
Karin Ulvestad Skarre Sherry GC, Jerez
Niels Louis Skarre
Gretel Andersson Bosjökloster GK
Lennart ”Nenne” Andersson
Susanne Detterwall NorrköpingSöderköping GK
Patrik Karlsson
Gunilla Hjärne Halmstad GK
Tomas   ”
Pia Selin Rydberg Bosjökloster GK
Björn Rydberg
Astrid Rehnberg Burvik GK
Bengt Rehnberg
Carina Schyberg Wäsby GK
Erik Ekholm
Gun Johansson Kalmar GK
Hans-Olof Johansson
Margaretha Hultin Nynäshamns GK
Tommie Lindgren
Christel Pettersson Bosjökloster GK
Lennart ”
Karri Kananen Vreta Kloster GK
Bengt Westerholm Burvik GK
Margareta Andersson Mora GK
Håkan         ”
Maud Gibeck Wäsby GK
Lennart Ruhn
Tuula Hedman Wäsby GK
Bosse   ”
Yvonne Stattin
Jan         ”
Annika Nielsen Salems GK
Preben  ”
Elisabeth Söderman Wäsby GK
Lena Rydén
Ulla Stattin Wäsby GK
Per   ”
Carina Lorentzon Bro-Bålstad GK
Hans Bokvist
Birgitta Pahmp Bosjökloster GK
Berry
Lena Boström Rya GK
Roger Ballinge
Lo Persson
Bengt Boethius Wäsby GK
Marja Mattsson Vasatorp GK
Carl
Lo Persson Lunds Akademiska GK
Gunilla Hanson Wäsby GK
Birgitta Wetter Vreta Kloster GK
Yvonne Högstedt Kalmar GK
Kenneth ”
Gerhard Silberbach Kristianstads GK
Annelie Wiederheim
Monica Nilsson Nynäshamns GK
Bo Nilsson
Anette Svedberg Borås GK
Jenny Svedberg Wäsby GK
Roland Nilsson Wäsby GK
Gun Johansson Kalmar GK
Hans-Olof ”Hojen”
Christina Cederskär Eslövs GK
Håkan Bäckström
Anitha Sturesson Arboga GK
Göran Haglund Ljusdal GK
Ove Almgren Wäsby GK
Britt Norberg Vasatorp GK
Evalena Östensson Vasatorp GK
Bengt      ”
Erika Jingfors Skyrups GK
Roland Johansson
Ulf Petersson Burvik GK
Solweig Lincoln Sigtuna GK
Mona Neselius Vassunda GK
Jonny Petersson Haninge GK
Marianne Ahlsson Skövde GK
Marianne Tjärnlund Landeryd GK
Mariann Sjöberg Arboga GK
Roy           ”
Lena Wall Vasatorp GK
Per-Thomas Wall
Carmen Sahlgren Sofielunds GK
Bengt      ”
Peter Norberg Troxhammar GK
Marina Bardell Arboga GK
Peter     ”
Malin Pihl Wäsby GK
Conny Karlsson
Eva Sandberg Bosjökloster GK
Per  ”
Lotta Bergström Wäsby GK
Lasse  ”
Elisabeth Nilsson Falun-Borlänge GK
Ove           ”
Phia Wirf
Hans Göransson
Cecilie Lund Landskrona GK
Bertil Olsson Rya GK
Britt Olofsson Wäsby GK
Knutte Forvik
Christina  Hagberg Wäsby GK
Hans Hagberg
Elisabeth Konar Vellinge GK
Johnny Rehn
Pia Lindström Mälarbadens GK
Sören Lindström
RESERVLISTA
Kerstin Öhlén Viksjö GK

Deltagande banor

fjällbacka gk

logga stdgk (kopia)

mjölkeröds gk

sotenäs gk

torreby gk

View Desktop Site