Information

Välkommen att anmäla Dig till Västkust-golfen 2019

Vecka 35 – start den 26 augusti

Länkar

tanumstrand
sherry

Anmälda till Västkust-Golfen 2020 vecka 35

 Namn

Klubb

Rose-Marie Aspeljung  Uppsala GK
Bertil Aspeljung  ”
Christina Cederskär  Eslövs GK
Håkan Bäckström  ”
Lotta Bergström  Wäsby GK
Lasse Bergström  ”
Margareta Hultin  Nynäshamns GK
Tommie Lindgren  ”
Ingrid Ahlm  Malmö Burlöv GK
Sven Danielsson  ”
Gretel Andersson  Bosjökloster GK
Lennart Andersson  ”
Maud Gibeck  Wäsby GK
Lennart Ruhn  ”
Magnus Andersson  Bosjökloster GK
Mats Carlsson  Öresunds GK
Patrik Lindvall  Malmö Burlöv GK
Astrid Rehnberg  Burvik GK
Bengt Rehnberg  ”
Leena Autere-Lundin  ”
Michael Lundin  ”
Annika Walcott  Wäsby GK
Marko Määlälä  ”
Margareta Andersson  Mora GK
Håkan Andersson  ”
Eva-Carin Hult  Halmstad GK
Benny Hult  ”
Kristina Callebro  Kumla GK
Olle Callebro  ”
 Lotta Arvberger  ” 
Steve Arvberger  ”
Gunilla Hanson  Wäsby GK
Henrik Svedberg  ”
Anette Svedberg  Borås GK
Ove Almgren  Ullna GK
Harriet Bergström  Mälarbadens GK
Anders Bergström  ”
 Bengt Boethius   Wäsby GK
Pia Selin Rydberg  Bosjökloster GK
Björn Rydberg  ”
Erika Jingfors  Sälenfjällen GK
Roland Johansson   ”
Karin Ulvestad Skarre  Sherry GC
Niels Louis Skarre  ”
Marianne Wittborg  Wäsby GK
Ulf Andersson     ”
Malin Pihl  Wäsby GK
Carina Lund  Bro Bålsta GK
Sven Lund  ”
Carina Lorentzon  Mälarbadens GK
Hans Bokvist  ”
 Lena Boström   Rya GK
 Roger Ballinge  ”
 Anitha Sturesson Arboga GK
 Göran Haglund Ljusdals GK
 Eva Borg Sölvesborgs GK
 Sven-Arne Borg  ”
 Marianne  Sjöberg  Arboga GK
 Roy Sjöberg  ”
 Agnetha Jalve  Torreby GK
 Lars Jalve  ”
 Gun Johansson  Kalmar GK
 Hans-Olof Johansson  ”
 Britt Olofsson  Wäsby GK
 Knutte Forvik  ”
 Pia Lindström  Mälarbaden GK
 Sören Lindström  ”
 Martin Persson  Halmstad GK
 Jenny Johannsdottir  Kyssinge GK
 Göran Lindström  Kungsängen GK
 Lo Persson  Wäsby GK
 Marianne Wittborg  ”
 Ulf Andersson  Lunds Akademiska GK
 Carina Johansson  Nynäshamns GK
  Peter Johansson               ”
 Bitten Bengtsson  ”
 Mats Bengtsson  ”
 Marie Lokander  Örebro City & Country Club
 Siv Öhman  ”
 Tina Nilbrink  Norrmjöle GK
 Tommy Nil brink  ”
 Carina Svantesson  Burvik GK
 Björn Wiberg  ”
 Yvonne Svensson   Sölvesborgs GK
 Ingvar Svensson  ”
 Bengt Westerholm  Wäsby GK
 Birgitta Pahmp  Bosjökloster GK
 Berry Pahmp  ”
 Monica Nilsson  Nynäshamns GK
 Bo Nilsson              ”
 Maurice Gullander  Lidingö GK
 Ulf Petersson  Burvik GK
 Susanne Detterwall  NorrköpingSöderköping GK
 Patrik Karlsson  ”
 Birgitta Wetter  Vreta Kloster GK
 Karri Kananen  ”
 Marianne Andersson  Partille GK
 Thomas Andersson  ”
 Marja Mattsson  Vasatorp GK
 Carl Mattsson  ”
 Annelie  Bodin  Karlskoga GK
 Jaakko Anttila  ”
 Yvonne Högstedt  Kalmar GK
 Kenneth Högstedt  ”
 Christina Sundkvist  Örebro City GK
 Anna-Lena Rosenqvist  Dalsjö GK
 Leif Jönsson  ”
 Elisabeth Nilsson  Falun Borlänge GK
 Ove Nilsson  ”
   
   
RESERVLISTA  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    
   
   
    
    
   
   
    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Deltagande banor

fjällbacka gk

logga stdgk (kopia)

mjölkeröds gk

sotenäs gk

torreby gk

View Mobile Site