Information

Välkommen att anmäla Dig till Västkust-golfen 2019

Vecka 36 – start den 3 september

Länkar

tanumstrand
sherry

Anmälda till Västkust-Golfen 2019 vecka 35

 Namn

Klubb

Jeanette Isacsson  Wäsby GK
 BoRune  ”  ”
Lotta Bergström Wäsby GK
Lasse   ”
 Margareta Andersson  Mora GK
 Håkan        ”  ”
 Agneta Fredriksson  Wäsby GK
 Kjell Bergwall  ”
 Liselotte Bengtson  Vellinge GK
 Jonas   ”  ”
 Annika Nielsen  Salems GK
 Preben   ”  ”
 Gretel Andersson  Bosjökloster GK
 Lennart    ”  ”
Annika Wallcott Wäsby GK
Marko Määttälä
 Birgitta Zäll Brauner Ingarö GK
 Johan Brauner  ”
 Maud Gibeck  Wäsby GK
 Lennart Ruhn  ”
 Hedvig Tuxen-Meyer  ”
 Ulf Holm  ”
 Ingrid Ahlm Malmö Burlöv GK
Sven Danielsson
Jenny Svedberg Wäsby GK
Anette Svedberg Borås GK
 Ellinor Sjöberg
 Gunilla Hansson  Wäsby GK
 Christina Wiklund  Motala GK
  Sam           ”   ”
 Erik Jingfors  Sälensfjällens GK
 Roland Johansson  ”
 Elisabeth Nilsson  Falun Borlänge GK
 Ove            ”   ”
 Marianne Wittborg   Wäsby GK
Ulf  Wittborg   ”
 Gun Johansson  Kalmar GK
 Hans-Olof Johansson      ”
 Marianne Andersson  Partille GK
 Thomas     ”  ”
 Malou Berglund  Wäsby GK
Rolf Lundell   ”
Britten Olofsson  ”
Knutte Forvik  ”
 Jonny Petersson  
 Magnus Andersson  Bosjökloster GK
 Patrik Lindvall  Malmö Burlöv GK
 Mats Carlsson  Öresund GK
 Pia Selin Rydberg  Bosjökloster GK
 Björn Rydberg  ”
 Christina Svensson  Mölndals GK
 Leif Svensson   ”
 Yvonne Högstedt  Kalmar GK
 Kenneth Högstedt   ”
 Margith Melander  Wäsby GK
 Lisbeth Larsered  ”
 Ingrid Petermann  Bosjökloster GK
 Jan-Erik Schutt  ”
 Lena Boström  Rya GK
 Roger Ballinge  ”
Bengt Boethius  Wäsby GK
   
 Martin  Persson  Halmstad GK
 Birgitta Pahmp  Bosjökloster GK
 Berry Pahmp  ”
 Tommy Axelsson  Torreby GK
 Marga Carlsson  Karlskoga GK
 Sören   ”  ”
 Carina Lund Dernhagen  Bro-Bålsta GK
 Sven Lund  ”
 Anitha Sturesson  Arboga GK
 Göran Haglund  Ljusdals GK
 Marianne Sjöberg  Arboga GK
 Roy Sjöberg  ”
 Ebba-Karin Samuelsson                  Wäsby GK
 Bengt Håkansson  ”
 Gunvor Ljungkvist  Viksjö GK
 Arne       ”  ”
 Ann-Christine Ström  Lysegården GK
 Rolf Ström  ”
Anita Öjendal  Karlskoga GK
 Gert  ”  ”
 Marie-Louise Johansson Tortuna GK
 Torsten            ”   ”
 Lena Lindgren  ”
 Bert Johansson  ”
 Mikael Zar  Brollsta GK
 Christoffer Zar  ”
 Ann-Marie Dahlskog  Karlskoga GK
 Sven             ”  ”
 Christina Hagberg  Wäsby GK
 Hans         ”  ”
 Gun-Britt Nilsson  Bosjökloster GK
 Sven Sandell  ”
 Anna-Lena Rosenqvist  Dalsjö GK
 Leif Jönsson  ”
 Margaretha Hultin  Nynäshamns GK
 Tommie Lindgren  ”
 Ann Grönholm  Meri Teijo GK
 Tom  ”  ”
 Karin Ulvestad Skarre  Sherry Golf
 Niels Louis Skarre  ”
 Margareta Gillvén  Skerike GK
 Kent Jonsson  ”
 Bengt Westerholm  Wäsby GK
 Ulf Petersson  Burvik GK
 Helene Johansson  Roslagens GK
 Marianne Tjärnlund  Landaryds GK
 Marianne Ahlsson  Skövde GK
 Jenny Johannsdottir  Kyssingen GK
 Göran Lindström  Kungsängen GK
 Malin Pihl  Wäsby GK
 RESERVLISTA  
 Karin B Björkelund  Bosjökloster GK
 Karin Karlsson  Robertsfors GK
 Jan-Erik Karlsson  ”
 Susanne Danielson  Bosjökloster GK
 Pia Danielson  ”
 Per Arvid  Råbock  Gagnefs GK
 Britt Råbock  ”
 Birgitta Wetter  Vreta Kloster GK
 Eva Jönsson  Bosjökloster GK
 Jan Inge Jönsson  ”
 Ulla Nordin  Roslagens GK
 Leif Nordin  ”
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Deltagande banor

fjällbacka gk

logga stdgk (kopia)

mjölkeröds gk

sotenäs gk

torreby gk

View Mobile Site